Dječji vrtić Tratinčica  •  Hrvatskih žrtava bb  •  21218 Seget Donji  •  021 880 306  •  kontakt@djecjivrtictratincica.hr

Obavijest roditeljima na kraju podagoške godine 2020./2021.

Poštovani roditelji,

Pandemija korona virusa je sa sobom donijela brigu, neizvjesnost i značajne promjene u našoj svakodnevnici. Usprkos tome, vrtić je bio mjesto druženja, stvaranja socijalnih vještina u prvom redu , mjesto gdje će dijete postati samostalnije, naučiti rješavati konflikte, naučiti kako podijeliti radost i sreću pa i tugu.

Vrtić je prvenstveno mjesto igre i učenja kroz igru. Mjesto gdje je dijete moglo učiti i birati aktivnosti prema svojim potrebama, sklonostima, osjećajima, mogućnostima. To je mjesto i razdoblje u djetetovom životu u kojem uči ne za školu, nego za život.

Pedagoška godina 2020./2021. bliži se kraju. Unatoč svim događanjima vezano za COVID-situaciju, koja djeluje ne samo lokalno već i globalno, uspjeli smo ostvariti zadaće i ciljeve za proteklu pedagošku godinu.

Stoga molim roditelje da i dalje budu savjesni pri plaćanju svojih obveza prema ustanovi te će na takav način pridonijeti boljem funkcioniranju vrtića u svakodnevnim aktivnostima a i u samom razvoju našeg vrtića.

Ravnateljica

Hrvatskih žrtava bb
21218 Seget Donji

021 880 306

021 880 306

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

© 2021 Dječji vrtić Tratinčica  ·  Hrvatskih žrtava bb  ·  21218 Seget Donji
Pravo na pristup informacijama  ·  Izjava o kolačićima

Izrada, hosting i održavanje desk.hr